Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Poznań

Nambia Botswana Zimbabwe

Pasja podróżowania potrafi bez reszty wciągać turystę coraz dalej i dalej w swoje głębiny. W wyniku tego poznajemy świat, inną kulturę, zdobycze sztuki i podziwiamy wielowiekowe zabytki. Tak naprawdę w każdym kraju jest coś szczególnego do zobaczenia i przeżycia. Nasze biuro podróży Logos tour dokłada starań do tego, aby tworzyć dla naszych klientów – zapalonych podróżników, najciekawsze programy wycieczek i wyjazdów zagranicznych. Docieramy wszędzie tam, gdzie chcą trafić nasi klienci, oferując im nie tylko przewóz do miejsca przeznaczenia, ale rzecz jasna opiekę wykwalifikowanych przewodników i pilotów, którzy będą opowiadać ciekawostki o krajach, w których znajdą się turyści. Od lat staramy się wprowadzać do oferty biura podróży Logos tour nieszablonowe oferty wakacji i wyjazdów turystycznych, które pozwolą przeżyć prawdziwą przygodę, gdzieś na drugim krańcu świata. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo podróżowania oraz oferty dostosowane do indywidualnych oczekiwań turystów.

Wysyłamy turystów na wakacje, organizujemy wycieczki objazdowe i wyjazdy krajoznawcze na 7 kontynentów. Docieramy zarówno do znanych europejskich stolic, takich jak Paryż czy Madryt i Praga, ale też mamy w ofercie naszego biura podróży Logos tour wyjazdy do dalekich krajów – na Islandię, Grenlandię, do Ameryki Południowej czy do Nowej Zelandii.

Oferujemy między innymi wyjazd do Namibii, Botswany i Zimbabwe. To ciekawa propozycja dla wszystkich tych podróżników, którzy marzą o odkrywaniu prawdziwego, „Czarnego Lądu”. Wiele afrykańskich krajów nie jest jeszcze skażonych masową turystyką, dlatego można tu rzeczywiście poznać codzienne życie mieszkańców Afryki. Wycieczka do Namibii, Botswany i Zimbabwe zapewni wiele wrażeń, których nie moglibyśmy doświadczyć podczas wycieczki w Europie.
Sama Namibia to stosunkowo bogaty kraj, w którym na każdym kroku można znaleźć nieszablonowe atrakcje. Nie brakuje dobrych hoteli i pensjonatów, które oferują turystom wysoki standard wypoczynku w bardzo przyjemnym, ciepłym klimacie. Wycieczka do Namibii to relaks w najlepszym wydaniu, połączony z licznymi opcjonalnymi wycieczkami fakultatywnymi. Można między innymi poznać życie, zwyczaje i kulturę rdzennych plemion, takich jak Buszmeni czy Himba. Podczas wyjazdu do Namibii obowiązkowo trzeba zobaczyć Wybrzeże Szkieletowe, najstarszą pustynię świata Namib czy zwierzęta w Parku Narodowym Etosha.
Botswana cieszy oko turystów przede wszystkim w Delcie Okavango, gdzie urządzane są tzw. wodne safari. Podczas wycieczki w Botswanie do Parku Narodowego Chobe można zobaczyć całe stada słoni w naturalnym środowisku. W Zimbabwe zaś obowiązkowym punktem wycieczki jest podziwianie jednego ze światowych cudów natury – Victoria Falls – Wodospadów Wiktorii.

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany wyjazdem do trzech afrykańskich krajów: Namibii, Botswany i Zimbabwe, zarezerwuj wakacje w Logos tour choćby dzisiaj. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię termin wycieczki na naszej stronie internetowej i dokonasz ostatecznej rezerwacji. Możesz to zrobić także podczas wizyty w naszej głównej siedzibie biura podróży Logos tour w Warszawie. Posiadamy również szereg oddziałów regionalnych w największych miastach w Polsce, gdzie czekamy na naszych klientów.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Poznań

Adres: ul. Taczaka 2, 61-818 Poznań, wielkopolskie

Telefon: 61 847 90 94

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018