Centrum Kształcenia Pitagoras

Kursy maturalne chemia

Chemia to trudny przedmiot, który jest dla wielu uczniów nie lada wyzwaniem. Kiedy przychodzi zmierzyć się ze sprawdzianem, poważną pracą klasową, a tym bardziej z egzaminem maturalnym, pojawia się naprawdę duży problem. Jak to w końcu zrozumieć? Jak nadrobić zaległości, które gromadziły się przez ostatnie lata? My mamy na to sposób.
Jeżeli chodzi o kursy maturalne, chemia jest chyba jednym z tych przedmiotów, który cieszy się pod danym względem największą popularnością. Tak więc z ogromnym zapałem prowadzimy je w naszym Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.
Pamiętaj, że kursy maturalne z takich przedmiotów jak chemia, zawsze prowadzone są przez najlepszych specjalistów, wykwalifikowanych i zarazem doświadczonych nauczycieli, a program nauczania współgra z wytycznymi Komisji Egzaminacyjnej. Oferujemy kursy, które są prowadzone na dwóch poziomach: średnio-zaawansowanym i zaawansowanym.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych nauczycieli, odpowiednim materiałom naukowym i starannie opracowanemu programowi, kursy, które proponujemy, przynoszą oczekiwane rezultaty, a zdawalność matury z chemii wzrasta. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z tym przedmiotem, koniecznie zgłoś się do nas, a my Ci pomożemy najlepiej, jak tylko potrafimy. I uwierz nam, chemia to nasza specjalność.
Profesjonalne kursy maturalne obejmujące takie przedmioty jak chemia, biologia czy wszystkie pozostałe, to szansa na pogłębienie swojej wiedzy. Takie spotkania to coś zupełnie innego niż typowe lekcje w szkole. Wystarczy odrobina zaangażowania ze strony uczestnika kursu, ucznia, aby osiągnął swój cel, zdobył wiedzę i wykorzystał ją podczas jednego z najważniejszych w życiu egzaminów.
Wybierając się na kurs z chemii, powinieneś wiedzieć, że nasza oferta jest wyjątkowa. Starannie opracowany program, a do tego wykwalifikowana kadra to połowa sukcesu. Wystarczy, że zaangażujesz się w naukę, a zdasz egzamin bez najmniejszych komplikacji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 28.11.2019