Dom Aukcyjny Ostoya

Sprzedaż antyków

Jesteś koneserem lub kolekcjonerem prawdziwych dzieł sztuki? Uwielbiasz antyki, które mają w sobie to coś, czego zwykle brakuje nowoczesnym meblom? Bardzo dobrze trafiłeś! Zapoznaj się z niezwykle bogatą ofertą Domu Aukcyjnego Ostoya. Prowadzimy go stacjonarnie oraz internetowo.
Aukcje internetowe to szereg korzyści, a przede wszystkim duża oszczędność czasu dla wielu naszych Klientów. Naszą specjalnością jest między innymi sprzedaż antyków z różnych epok. Jeżeli więc chciałbyś urządzić swoje wnętrza na nowo, serdecznie zapraszamy do nas. Poza antykami w ofercie mamy również dzieła malarstwa dawnego, dzieła sztuki współczesnej, a także dzieła z zakresu rzemiosła artystycznego. Nie brakuje też srebra, wartościowych okazów numizmatycznych, a także zabytkowych militariów, z różnych okresów.
Bez względu na to, jakie masz oczekiwania, u nas możesz znaleźć to, co Cię faktycznie zainteresuje. W toku naszej działalności zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów. Nasze aukcje prezentują wyjątkowe okazy, które wcześniej poddaliśmy skrupulatnym ekspertyzom w celu potwierdzenia ich oryginalności oraz realnej wartości rynkowej. Dla nas sprzedaż antyków to nie tylko zarobek. To przede wszystkim nasza wielka pasja. Sami uwielbiamy pozyskiwać różnego rodzaju dzieła sztuki i sprzedawać je w atrakcyjnych cenach.
Na taką właśnie ofertę możesz liczyć w Domu Aukcyjnym Ostoya. Ponadto chcielibyśmy podkreślić, że sprzedaż antyków i standardowe dla domów aukcyjnych licytacje to nie wszystko, czym się zajmujemy. Oferujemy także skup antyków oraz różnorodnych dzieł sztuki. Tak więc, jeżeli masz coś na sprzedaż, zapraszamy do nas.
Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi (kolekcjonerami i koneserami), ale również z handlarzami, którzy poszukują rynku zbytu dla posiadanych dzieł sztuki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której odnajdziesz szczegółowe informacje oraz aktualne oferty dzieł sztuki. Zachęcamy do licytacji!

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019