Atrium Nieruchomości

Atrium Nieruchomości

W zakresie nieruchomości a także o rynku nieruchomości wiemy dosłownie wszystko. Stąd nasze przekonanie iż każdy problem ekonomiczny jest tylko tymczasowym i krótkotrwałym kłopotem, o ile podejdzie się do niego w prawidłowy sposób. Do tej pory udało nam się z sukcesem zrealizować dziesiątki umów związanych z finansami a także ze sprzedażą mieszkań oraz innego rodzaju nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, umożliwiającym ponowne uzyskanie płynności finansowej praktycznie każdemu Klientowi. Skupujemy nieruchomości za gotówkę, bazą transakcji jest cena rynkowa. Klient otrzymuje swoje pieniądze natychmiast po jej sfinalizowaniu.

Skup nieruchomości odbywa się na podstawie szybkiej wyceny – Oprócz niej nasi specjaliści weryfikują stan prawny nieruchomości, gdy jest on niejasny albo skomplikowany staramy się aby go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki takiemu podejściu każdy może sprawnie i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie albo inne nieruchomości i rozwiązać swoje problemy finansowe tak jak w ubiegłych latach uczyniły dziesiątki naszych Klientów na terenie całego kraju.

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie od ręki? Wystarczy skontaktować się z nami, oferujemy pomoc w dopięciu wszystkich formalności.

Przygotowana przez nas oferta jest adresowana do każdego właściciela nieruchomości w Polsce. Posiadasz dom, garaż, lokal albo działkę? Nosisz się z zamiarem zamieszczenia ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? zespół naszych ekspertów obsługuje oferty sprzedaży nieruchomości mieszczących się we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości a także wsie. Płacimy gotówką „na rękę” albo przelewem na podane konto przy zastrzeżeniu, że transfer środków dociera do odbiorcy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ponieważ obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w naszym wykonaniu działaniem kompleksowym zajmujemy się większością formalności, łącznie z zagwarantowaniem obsługi prawnej transakcji a także obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy.

Mamy duże doświadczenie, wiele pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pochlebne opinie zadowolonych Klientów – zarówno indywidualnych jak i firm. Każdą osobę, która jest zainteresowana naszą strategią zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pozostałymi warunkami na jakich odbywa się skup nieruchomości.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości umożliwia pozbycie się za jednym zamachem długów i kłopotów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość po to by wyjść z zadłużenia, jednak w wielu przypadkach to jedyne rozwiązanie. Celem nie jest sprzedaż swojego miejsca zamieszkania – osoby zadłużone często posiadają inne nieruchomości, albo udziały w nieruchomościach, chociażby będąc współwłaścicielami działki budowlanej, albo też innego terenu. Może to być również stary dom, na którego remont nie mamy środków, czy mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszej firmy każda nieruchomość ma wartość, nawet zniszczona, zaniedbana, czy zadłużona. A dla większości Klientów stanowimy jedynego kupca, który decyduje się na ekspresową transakcję i od razu płaci gotówką – 100% wartości rynkowej nie pobierając żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.11.2020