Multigrass

Trawy do ogrodu

Trawnik jest jednym z częstszych pomysłów na aranżację przydomowej przestrzeni. Nic dziwnego – trawa jest niezwykle wygodnym i przyjemnym podłożem zarówno do chodzenia, zabaw z dziećmi, jak i relaksu. Powszechnie wiadomo jednak, że utrzymanie trawnika w nienagannym stanie wymaga ogromnych nakładów pracy, a niekiedy również sporych wydatków. Regularne koszenie, podlewanie, nawożenie, usuwanie chwastów, wałowanie, dosiewanie, aeracja – to tylko kilka z niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli chcesz cieszyć się zielonym trawnikiem wokół domu, ale nie masz czasu się nim zajmować, koniecznie zapoznaj się z ofertą Multigrass. Nasze trawy do ogrodu nie wymagają podlewania, nie trzeba ich kosić, charakteryzują też się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiskowe. Nawet podczas największych upałów trawa ogrodowa pozostaje zielona, miękka i elastyczna.
Trawy Multigrass wykonane są z polipropylenu – wyróżnia je prosty montaż (przy pomocy taśmy dwustronnej na podłożach twardych lub haków/szpilek – w przypadku podłoża utwardzonego), wygląd niemal doskonale naśladujący te naturalne oraz niezwykle wygodne użytkowanie. Nic dziwnego, że nasze produkty coraz częściej stosowane są na trawnikach i klombach wokół budynku, na ogrodowym placu zabaw, ścieżkach i alejkach, na patio, tarasie a także przy basenach ogrodowych. Trawy Multigrass są także ciekawą alternatywą dla zwykłych wykładzin dywanowych w domu. Jeśli lubisz chodzić boso po trawie – z naszymi produktami możesz to robić także we własnym mieszkaniu.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Multigrass oraz praktycznymi poradami dotyczącymi montażu i pielęgnacji naszych sztucznych traw. Na stronie www.multigrass.pl znajdą Państwo również adresy autoryzowanych Punktów Sprzedaży naszych produktów.
Placówki handlowe, architektów, projektantów i wykonawców, którzy chcą nawiązać z nami współpracę w zakresie sprzedaży lub wykorzystania sztucznej trawy w swoich projektach, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy warunki korzystne dla obu stron.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019